ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  גילוי אש

  סימנים מקדימים לשריפה

  אם תכלאו בתוך מבנה בוער, כנראה שתכנסו לפאניקה, אך אם תבחינו בשריפה בשלב מוקדם מספיק, יהיה לכם יותר זמן להימלט מהבניין ולסייע לאחרים. לפניכם כמה מסימני האזהרה לכך שהתחילה שריפה בבית או בבניין שלכם.

  • צפצוף גלאי עשן  – הסימן הראשון שאתם עשויים לראות במידה שיש שריפה באזור אחר בבניין הוא אזעקת או צפצוף גלאי השריפה. לעיתים קרובות אף תוכלו לכבות במהירות את השריפה לפני שהיא מספיקה להתפשט ולהציל את הבית ואת חייכם. אך אפילו אם לא הספקתם לכבות את השריפה, יהיה לכם מספיק זמן להימלט מהמקום. חשוב מאוד לבדוק באופן קבוע את כל הגלאים בנכס באמצעות חברה מקצועית, כמו ר.צ כיבוי אש בע"מ, המתמחה בתחזוקת ציוד כיבוי אש.
  • עשן – סימן די ברור של שריפה הוא: עשן. אם אתם יודעים שהשריפה קרובה אליכם, השתמשו במגבת רטובה כדי לסגור את הפתחים ולמנוע מהעשן להגיע אליכם. לא הרבה יודעים, אבל הרבה מהנזק העלול להיגרם משריפה הוא בכלל מהעשן ולא מהאש.
  • ריח – אפילו אם אינכם יכולים לראות שריפה, אתם עשויים להריח אותה. לעשן יש טעם וריח ייחודיים, אך גם למה שנישרף יש ואם תריחו את השריפה לפני שתראו אותה, יש לכם סיכוי טוב להימלט בזמן. דרך אגב, חיות המחמד שלכם עשויות להריח את השרפה לפניכם. לכלבים יש חוש ריח הרבה יותר טוב משלנו, לכן חשוב לשים לב להתנהגות שלהם ולזהות מתי הם מזהירים אתכם מפני סכנה.
  • רעשים חזקים – אם אתם ישנים עמוק, ייתכן כי אפילו השריפה לא תעיר אתכם (עד שיהיה מאוחר מדי) אך רעשים חזקים, כגון אנשים צועקים, סירנות או התמוטטות חלקים בבית הם סימנים משמעותיים לסכנה.

  אם אתם מעוניינים להתקדם בתחום כיבוי וגילוי אש בביתכם, נשמח אם תצרו אתנו קשר באתר. אחד מנציגנו ישמח לייעץ לכם ולהעניק לכם שירות בכל הנוגע להתקנה, תחזוקה ובדיקה של מערכות כיבוי וגילוי אש. בנוסף ניתן להוציא דרכנו אישורים לתקינות מערכות כיבוי אש. לכן אם אתם מחפשים חברה מקצועית שתדאג לבטיחות הבית שלכם מפני אש, הגעתם למקום הנכון.

   

  השירות ניתן בכל רחבי הארץ. לייעוץ חינם חייגו – 04-6921441

  ר.צ. כיבוי אש בע"מ – טיפה מעל כולם

   כל הזכויות שמורות לחברת ר.צ. כיבוי אש בע"מ

  ליצירת קשר
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   כיבוי אש חדרה

   כיבוי אש בחדרה כאשר בונים מבנה חדש, כאשר פותחים עסק חדש, כאשר מקימים מבנה כל כלשהו, חשוב תמיד...

   קרא עוד
   ספרינקלרים בדירה

   חשיבות מערכת ספרינקלרים בדירה כל מרכיב במערכת התגובה שלכם לאש הוא חיוני להצלת חיים. מערכת ספרינקלרים בדירה היא לעיתים קו...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים
   דילוג לתוכן