ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  התקנת ספרינקלרים

  התרנת ספרינקלרים

  ר.צ. כיבוי אש בע"מ הינה חברה מובילה המתמחה בתכנון והתקנת מערכות כיבוי אש, ומוסמכת גם בכל הקשור אל תכנון, התקנת ספרינקלרים, בדיקתם ותחזוקתם. עבודותינו מבוצעות בכל הארץ בעזרת צוותים מקצועיים, מנוסים ומיומנים של טכנאים מוסמכים אשר הוכשרו על ידי מכון התקנים, כולם בעלי תודעת שירות גבוהה ושמים דגש מיוחד על בטיחות עבודתם והתאמתה לדרישות החוק.

  ר.צ כיבוי אש בע"מ – ספרינקלרים וחשיבות התקנתם

  ספרינקרלים שאנו מתקינים, מזיזים, מתחזקים ובודקים, מהווים מערכת יעילה וחשובה לעצירת שריפות מייד עם פריצתן, ומניעת התפשטותן, עד להגעתם של כוחות כיבוי אש מקצועיים. מדובר במערכת אוטומטית של מתזי מים המותקנים במבנים שונים לצרכי מגורים, מסחר ותעשייה,  הממוקמת לרוב על תקרת החדר, אם כי ניתן במידת הצורך להתקינה גם על גבי קירות ואפילו מתחת לרצפות צפות. כל ספרינקלר מחובר לאחר באמצעות רשת של צינורת הפרוסה בכל המבנה בחלקיו הפנימיים והחיצוניים, כאשר הרשת מלאה כל הזמן במים במטרה לספק בעת שריפה מענה מיידי. יחד עם זאת, כל ספרינקלר שאנו מתקינים מהווה יחידה עצמאית שפעולתה אינה תלויה בכלל המערכת, ומאפשר התזת מים ממוקדת במקומות ספציפיים במבנה, בהם קיימים זיהוי חיישני המערכת אש גלויה או טמפרטורות מאוד גבוהות.

  בדיקת ותחזוקת ספרינקלרים – ר.צ. כיבוי אש בע"מ

  חשוב לדעת כי מבחינת החוק אין זה מספיק להתקין מערכות ספרנקלרים, אלא יש לתחזקן ולבדוק את תקינותן באופן שוטף. את הבדיקות יש לקיים בתדירות הקבועה בחוק, של לפחות פעם בשנה, והן נדרשות לעמוד בדרישות ולקבל אישור של גורמים שונים הכוללים את מכבי אש, מכון התקנים, חברות הביטוח ומשרד הבריאות. את שירותי התחזוקה והבדיקות חברתנו מספקת לכל מערכת כיבוי אש, בין אם הותקנה על ידינו או על ידי חברה אחרת. הבדיקות מבוצעות בעזרת צוות מקצועי ומוסמך ובסיומן מופק דו"ח אישור תקינות שנתי, המפרט את ממצאי ומצב הספרינקלרים. במידה ונמצאו ליקויים במערכת צוותנו ייעץ לכם אודות פתרונות לתיקון ליקויים רלוונטיים ואפשריים, אשר יסופקו עם הצעת מחיר מפורטת. לאחר ביצוע התיקונים הנדרשים יעודכן דו"ח התקינות בהתאם לעבודות המבוצעות ודרישות החוק.

  ר.צ. כיבוי אש בע"מ – שירותי הזזת ספרינקלרים

  שירות נוסף שחברתנו מספקת הינו הזזת ספרינקלרים המתבקשת במקרים של שינוי מקום מגורים או עבודה. את השינוי יש לבצע רק בעזרת צוות מקצועי, מנוסה ומוסמך המבטיח את העתקת המערכת באופן בטוח, יעיל ומהיר, ללא עיכובים או תקלות. העתקת המערכת תבוצע באופן מחושב וחכם ותעמוד בכל הדרישות והאישורים הנדרשים בחוק.

  הזמנת שירותי ספריקנלרים – ר.צ. כיבוי אש בע"מ

  להזמנת שירותי תכנון, התקנה, תחזוקה, בדיקה והזזה של מערכת ספרינקלרים ולקבלת ייעוץ בחינם, צרו קשר עוד היום עם ר.צ. כיבוי אש בע"מ בטלפון 04-6921441.

   

  השירות ניתן בכל רחבי הארץ. לייעוץ חינם חייגו – 04-6921441

  ר.צ. כיבוי אש בע"מ – טיפה מעל כולם

   כל הזכויות שמורות לחברת ר.צ. כיבוי אש בע"מ

  ליצירת קשר
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   ברז כיבוי אש

   ברז כיבוי אש – עשה ואל תעשה הייתם שולחים מנתח לחדר הניתוח בלי אזמל? או חייל לקרב בלי...

   קרא עוד
   מתזים לכיבוי אש

   מתזים לכיבוי אש חברת ר.צ. כיבוי אש בע"מ מוסמכת לספק שירותי התקנה ותחזוקה של מערכות כיבוי אש, הכוללים גם את...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים
   דילוג לתוכן