ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מערכת פריאקשן

  מערכת פריאקשין – מערכת יבשה

  מערכות ספרינקלרים הן מערכות אמינות מאוד בדרך כלל, אבל ישנם מצבים בהם "בדרך כלל" זה לא מספיק. כך למשל, מערכת ספרינקלרים המותקנת בחדר שרתים, חדר כוח (חשמל) או אפילו ארכיון חשוב, במקרים כאלה פשוט אין אפשרות להסתמך על "בדרך כלל" וכל טעות של המערכת יכולה לגרום נזק עצום עד כדי קטסטרופה. בדיוק עבור מצבים אלה פותחה מערכת פריאקשן, שמספקת רמת אבטחה כפולה במטרה למנוע הפעלת שווא של מתזי הספרינקלרים.

  איך פועלת מערכת פריאקשן ?

  תחילה חשוב לומר, שאת המערכת ניתן לחבר לכל מערך ספרינקלרים קיים בכפוף לביצוע ההתאמות הנדרשות. מערכת זו מכילה בתוכה אוויר דחוס שמחליף למעשה את המים בצנרת. במידה ומתזי הספרינקלרים נכנסים לפעולה, אוויר דחוס ישתחרר דרכם וניתן יהיה לזהות ירידת לחץ במערכת. במצב זה, בודקת המערכת באופן אוטומטי האם קיימת גם התראה מצד גלאי העשן או מכיוונה של כל מערכת גילוי אש המותקנת במקום ורק במידה והתראה כזו אכן קיימת, מאפשרת המערכת לזרם המים להיכנס לצנרת הספרינקלרים ולבצע את מלאכתם. במילים אחרות, מדובר באבטחה כפולה שדורשת שני התראות במקביל – גם ירידת לחץ שמעידה על פתיחת הספרינקלרים וגם התראה ממערכת הגילוי. אם הספרינקלרים נפתחו בהיעדר התראה בגלל תקלה במערכת, לא ייגרם כל נזק שכן במקום מים, מהמתזים יצא רק אוויר דחוס.

  איך מתקינים את המערכת ?

  התקנת מערכת פריאקשן חייבת להתבצע על פי תקנים ייעודיים שגובשו במיוחד עבורה. תקנים אלה מיועדים להבטיח שהמערכת תבצע את מלאכתה במקרה חירום שיכול להתרחש אחרי שנים ארוכות בהן היא יושבת דוממת ללא כל פעולה. כמו כן, מערכת זו דורשת תחזוקה מתאימה ובדיקות תקופתיות בכדי לוודא את תקינות פעילותה. כאשר מדובר בחללים בהם יכול להיגרם נזק רב כתוצאה מזרם מי הכיבוי, חשוב להבטיח שמים אלה ייכנסו לפעולה אך ורק כשבאמת אין כל ברירה אחרת וזה בדיוק מה שיודעת לעשות מערכת פריאקשן. להתקנת המערכת מומלץ לפנות לגורם מקצועי המתמחה בתחום מערכות כיבוי האש בכלל ובמערכת הספציפית בפרט.

  חברת ר.צ. כיבוי אש בע"מ היא אחת החברות המובילות בישראל בתחום מערכות כיבוי האש ואחראית על התקנת מערכות בקנה מידה נרחב, החל ממבנים וחללים קטנים וכלה במבני ענק לרבות מבנים בסיכון גבוה.

  בחברת ר.צ. כיבוי אש בע"מ תוכלו למצוא צוות מקצועי ותיק ומיומן, שיעניק לכם את כל הייעוץ הדרוש לכם ויסייע לכם לגבש החלטה כוללת לגבי מערכת כיבוי האש גם בחדרים היותר רגישים. לפרטים נוספים והזמנות, צרו קשר עוד היום בטלפון 04-6921441.

   

  השירות ניתן בכל רחבי הארץ. לייעוץ חינם חייגו – 04-6921441

  ר.צ. כיבוי אש בע"מ – טיפה מעל כולם

   כל הזכויות שמורות לחברת ר.צ. כיבוי אש בע"מ

  ליצירת קשר
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מידע מקצועי נוספים

   ברז הסנקה ספרינקלרים

   חיבור הסנקה לכבאית מערכות ספרינקלרים הן נכון להיום המערכות האמינות והאפקטיביות ביותר להתמודדות עם אש בחללים סגורים ולכן...

   קרא עוד
   תחזוקה

   מתחזקים עם ר.צ. כיבוי אש בע"מ תחזוקה: פעולה או פעולות המיועדות לשמור על תפקודם התקין, על חזותם ועל ערכם...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים
   דילוג לתוכן