ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  כיצד תבחרו את המערכת המתאימה לכם ביותר?

  מערכות כיבוי אש

  כל בעל עסק יודע כי אחד הדברים החשובים ביותר שצריכים להיות בבית העסק שלו הוא מערכת כיבוי אש. כיום ניתן למצוא מערכות כיבוי אש מתקדמות ואיכותיות אשר מטרתן להבטיח את ההגנה המקסימלית על עובדי העסק, על בעל העסק, על הלקוחות ועל כל אדם אחר שמצוי בו במקרים שבהם פורצת שריפה במבנה. כמו כן, מדובר על מערכות שיכולות לספק את ההגנה המקסימלית על הרכוש בתוך העסק שכן, מטרתן היא לפעול כמה שיותר מהר במקרה שבו פורצת שריפה על מנת לכבות את השריפה במינימום נזק לרכוש ולחיי אדם.

  מערכות כיבוי אש- מה הן כוללות?

  כיום ניתן למצוא כאמור מערכות כיבוי אש מתקדמות ביותר וחשוב להתאים כל מערכת לגודל המבנה שבו היא מותקנת ולצרכים של המבנה. מערכות כיבוי אש יכללו שני מרכיבים עיקריים והם: מתזים או בשמם האחר: ספרינקלרים. המתזים חייבים לעמוד בתקן הרלוונטי ויש להציב אותם בהתאם לתקן במיקומים שונים בכל שטח בהתאם לגודלו כאשר המטרה היא שהם יכסו את השטח כולו ויספקו כאמור את ההגנה המקסימלית לכל מבנה, במקרה שבו תפרוץ בו שריפה. את המתזים מחברים לצינורות ומשאבות כאשר המטרה שלהם היא לספק את המים למתזים ממקור מים חיצוני כלשהו. כמובן שחשוב לבחור מתזים איכותיים שכן, המטרה היא שבמקרה של שריפה הם יצליחו לכבות אותה ובד בבד, לא יזיקו לרכוש. מלבד המתזים מערכות כיבוי אש כוללות ארון כיבוי אש וציוד נוסף שיש בתוכו כגון: מטף, זרנוקים ועוד.

  מערכות כיבוי אש מתקדמות

  אם אתם מחפשים מערכת כיבוי אש לעסק שלכם או לכל מבנה אחר, חשוב שתבחרו אותה בקפידה. כדאי מאוד לקבל ייעוץ מקצועי מאנשי מקצוע אשר בקיאים בתחום מערכות כיבוי אש. אותם אנשי מקצוע יסייעו לכם לבחור את המערכת המתאימה ביותר לעסק שלכם בכל היבט אפשרי. כמו כן, חשוב לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום גם לצורך התקנת המערכות הללו במבנה שכן, המטרה היא שהמערכות יהיו תקינות, איכותיות ויענו על הייעוד שלהן בצורה הטובה ביותר.

  ליצירת קשר
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מידע מקצועי נוספים

   תחזוקה

   מתחזקים עם ר.צ. כיבוי אש בע"מ תחזוקה: פעולה או פעולות המיועדות לשמור על תפקודם התקין, על חזותם ועל ערכם...

   קרא עוד
   ברז הסנקה ספרינקלרים

   חיבור הסנקה לכבאית מערכות ספרינקלרים הן נכון להיום המערכות האמינות והאפקטיביות ביותר להתמודדות עם אש בחללים סגורים ולכן...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים
   דילוג לתוכן