ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מהם השלבים בבדיקת אופיין רשת מים?

  בדיקת אופיין רשת מים היא בדיקה חשובה ביותר שמטרתה היא לבדוק את הערכים של הלחצים ושל ספיקות המים שמערכת עירונית כזאת או אחרת מספקת. המטרה של הבדיקה היא למדוד את הערכים של הלחץ והספיקה וכן לאפיין את קו המים וזאת בכדי לאבחן בצורה הטובה ביותר האם כמות המים וכן הלחץ של המים אשר מגיעים מהרשת העירונית של המים עומדים בכל הדרישות. הבדיקה המדוברת צריכה להתבצע לפני כל תחילת פרויקט וזאת בכדי לתכנן בצורה הטובה ביותר את האינסטלציה במקום וכן בכדי לקבל לאחר הבנייה טופס 4 ממכבי האש.

  מי מבצע בדיקת אופיין רשת מים?

  בדיקת אופיין רשת מים יכולה להתבצע כיום על ידי חברות שונות אשר מורשות בתחום המדובר ונבחרו על ידי יזם או קבלן שעומדים בראש פרויקט כלשהו. לפני שמבצעים את הבדיקה יש צורך להבין מהי היכולת של רשת המים העירונית או רשת המים שבמבנה לספק את המים הן בכמות והן בלחץ ספציפיים. הבדיקה למעשה מאפשרת להבין מהי היכולת של רשת מים לספק את כמות המים הנדרשת לספרינקלרים במידה ופורצת שריפה במקום. המטרה היא להבטיח כי כמות המים שהמערכת יכולה לספק היא כמות מספקת בכדי שמערכת מתזים תתנהל במקרה של שריפה. את הבדיקה המדוברת מבצעים באמצעות מכשיר מיוחד וממוחשב שמודד ספיקה. המכשיר המדובר מאפשר למדוד בצורה מדויקת את הלחץ של המים ואת הספיקה שלהם בכל רשת המים אשר מחוברת למבנה כזה או אחר.

  אופיין רשת מים – חשיבות

  בדיקת אופיין רשת מים נערכת בכמה שלבים: ראשית כל יש לבדוק את רשת המים העירונית ושנית יש לבדוק את רשת המים הפנימית של המבנה הנתון. המטרה היא למעשה להבטיח כי גם רשת המים העירונית וגם רשת המים הפנימית הן בעלות יכולת להבטיח אספקת מים תקינה למערכת מתזים המצויה במבנה כזה או אחר, כך שבמקרה של שריפה תהיה למערכת היכולת להתיז מספיק מים בכדי למנוע עד כמה שניתן נזקים ולהציל חיי אדם, עד שכוחות הכיבוי וההצלה יגיעו למקום. חשוב מאוד לבחור בחברה הטובה והמנוסה ביותר בתחום המדובר לצורך ביצוע הבדיקה וזאת בכדי שהתוצאות יהיו מהימנות.

  ליצירת קשר
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מידע מקצועי נוספים

   מטפים לעסק

   מטפי כיבוי אש   FIRE EXTINGUISHER חברתנו מספקת את המטפים עד לעסק/בית הלקוח בתוך פרק זמן קצר מיום ההזמנה. המטפים עומדים...

   קרא עוד
   מערכת פריאקשן

   מערכת פריאקשין – מערכת יבשה מערכות ספרינקלרים הן מערכות אמינות מאוד בדרך כלל, אבל ישנם מצבים בהם "בדרך...

   קרא עוד
   מטפי כיבוי אש

   מטפי כיבוי אש חברת ר.צ. כיבוי אש בע"מ הפועלת בתחום מערכות ספרינקלרים, כיבוי אש ותברואה, מספקת ללקוחותיה שירותי מכירת ציוד כיבוי אש הכולל...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים
   דילוג לתוכן