ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מערכות כיבוי אש בקריות

  מערכות כיבוי אש בקריות

  כאשר רוצים להיערך נכון למקרה של אש ושריפה, חשוב מאוד להתקין אמצעים שונים משני סוגים. ראשית, צריך להתקין מערכות יעילות לכיבוי איש. שנית, צריך להתקין גם מערכות התראה, לגילוי מוקדם. פעמים רבות, מערכת מומלצת לכיבוי אש תכיל בתוכה גם אמצעי התראה וגילוי וגם את אמצעי הכיבוי עצמו. כך, הטיפול יהיה מהיר יותר, יעיל יותר ולרוב גם באופן אוטומטי.

  כיבוי אוטומטי מהיר – ר.צ. כיבוי אש בע"מ

  כאשר רוצים לדעת אילו מערכות כיבוי אש בקריות והסביבה יוכלו לסייע הן בהתראה והן בכיבוי, יש להזכיר ללא ספק את הספרינקלרים. מערכת כזאת בנויה מחלקים שונים שלכל אחד יש תפקיד משלו. לרוב, המערכת הזאת כוללת צינורות מים ייעודיים וכן גם ברזים אוטומטיים שפועלים בשעת הצורך. בנוסף, יש במערכת זאת גם גלאים מתוחכמים שיודעים לזהות מתי פרצה שריפה.

  מערכות ספרינקלרים יכילו לעיתים גם מאגר מים וכן גם מערכת שמונעת זרימה חוזרת של המים שנועדו לכיבוי אל צינורות מי השתייה הרגילים. השילוב של כל חלקי המערכת נועד למנוע הפעלה שגויה וזיהוי לא נכון. במקביל, אמורה המערכת להיכנס לפעילות במהירות ובאופן מידי כאשר ישנו זיהוי אמת של שריפה והתלקחות.

  גלגלונים ומטפים – ר.צ. כיבוי אש בע"מ

  לא תמיד יהיה זה רעיון טוב להסתפק במערכת כיבוי אחת, טובה ככל שתהיה. במקביל למערכת הספרינקלרים חשוב להתקין גם אמצעים מומלצים נוספים, בעלי יעילות ומנגנון הפעלה נפרד. בין היתר ניתן למצוא:

  • מערכות כיבוי שפועלות על בסיס קצף – מערכות כאלה יכולות להתאים במקומות שבהם יש בעיה בהפעלת מערכת מים. זהו גם פתרון טוב למקומות שמועדים לפורענות, במקומות שיש בהם חומרים דליקים, במפעלים שונים ועוד.
  • גלגלונים – גלגלונים וזרנוקי כיבוי חשובים מאוד להתקנה. במקרים מסוימים הם אפילו חובה, על פי החוק.
  • מטפים מסוגים שונים – ישנם מטפי אבקה מסוגים שונים, בעלי יעילות משתנה. לצד מטפים קטנים, נישאים ביד, יש גם מטפים שנישאים על גבי גלגלים. אלה יהיו מטפים גדולים ומסיביים, בעלי כמות אבקה רבה.
  • השלמת המערך יכולה להיעשות על ידי תוספת של גלאים וצופרי התראה. לעיתים, מקובל להוסיף גם התראה ויזואלית, במפעלים רועשים למשל.

   

  השירות ניתן בכל רחבי הארץ. לייעוץ חינם חייגו – 04-6921441

  ר.צ. כיבוי אש בע"מ – טיפה מעל כולם

   כל הזכויות שמורות לחברת ר.צ. כיבוי אש בע"מ

  ליצירת קשר
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   התקנת ספרינקלרים

   התרנת ספרינקלרים ר.צ. כיבוי אש בע"מ הינה חברה מובילה המתמחה בתכנון והתקנת מערכות כיבוי אש, ומוסמכת גם בכל...

   קרא עוד
   ברז הסנקה ספרינקלרים

   חיבור הסנקה לכבאית מערכות ספרינקלרים הן נכון להיום המערכות האמינות והאפקטיביות ביותר להתמודדות עם אש בחללים סגורים ולכן...

   קרא עוד
   כיבוי אש חיפה

   כיבוי אש בחיפה כמו בכל מקום, גם באזור חיפה והקריות חשוב מאוד לדאוג לבטיחות בכלל ולבטיחות באש בפרט....

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים
   דילוג לתוכן